22 червня 2018 року у Полтаві відбулося урочисте покладання вінків та квітів до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні.

17 червня 2018 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці в смт. Опішня.

16 червня 2018 р. Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський освятив накупольний хрест храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці м. Полтави.

15 червня, у день пам'яті Дубовицької ікони Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію у Конотопсько-Глухівській єпархії.

13 червня 2018 року, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відвідав Полтавський Хрестовоздвиженський монастир. Видатного українського легкоатлета, чемпіона Європи і світу із стрибків з жердиною, багаторазового світового рекордсмена, олімпійського чемпіона Сергія Назаровича супроводжував голова Полтавського регіонального відділення НОК Олександр Удовіченко.

9 та 10 червня 2018р. з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського відбулась паломницька поїздка недільної школи храму на честь святих мц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста  Полтави до святинь міста Києва.

10 червня 2018, в Неділю 2-у після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі в селищі Диканька.

9 червня 2018 року в селі Мала Перещепина відбувся Роденкраєвський собор "Кубрат збирає своїх нащадків", який в цьому році проходив в рамках святкування 105-ї річниці знахідки скарбу та з нагоди Дня Конституції України.

9 червня 2018 року Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський звершив чин освячення куполу та накупольного хреста для дзвінниці Свято-Вознесенського храму міста Полтави.

9 червня 2018  Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський звершить чин освячення куполу та накупольного хреста у Свято-Вознесенського храмі м. Полтава. Початок Богослужіння о 10.00. Запрошуємо всіх розділити радість спілбьної молитви.

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви влітку цього року розпочинають свою роботу дитячі православні табори відпочинку Полтавської єпархії «ОРЛЯТКО» (м. Карлівка) та «ПСЬОЛ» (с. Яреськи Шишацького району), що розташовані  в екологічно чистих куточках Полтавщини.

У с. Нехвороща Новосанжарського району з 30 травня по 5 червня 2018 року відбулись зустрічі настоятеля Свято-Миколаївського храму протоієрея Олександра Василевського зі школярами Нехворощанської загальноосвітної школи.

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа 2 червня 2018 року відбулася паломницька поїздка вихованців дитячої недільної школи Свято-Успенського храму с. Старі Санжари Новосанжарськогог району до Спасо-Преображенського Мгарського монастиря.

3 червня 2018 року, у Неділю Всіх святих, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський звершив Божественну літургію у Всіхсвятському храмі м. Гадяча.

2 червня 2018 року Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив служіння панахиди на могилі видатного лікаря Миколи Скліфосовського.

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський Звернення Владики Филипа до відвідувачів сайту

Відеоблог

ОСВЯЧЕННЯ ДЗВОНІВ ДЛЯ ХРАМУ
Пасхальний вечір духовної вокально-хорової музики
Виставка "За ім'я моє"
Всі відеоматеріали
Будівництво Воскресенського кафедрального собору hram Триває будівництво Воскресенського кафедрального собору Української Православної Церкви в м. Полтава. Просимо ваших святих молитов і посильних пожертв. Р/р 26004054616894 у філії Полтавського регіонального управління Приватбанку МФО 331401, код 26304890. Щиро дякуємо всім відомим і невідомим благодійникам!

Зробити пожертву онлайн:

Православний календар

Полтавская Миссионерская Духовная Семинария Православие.Ru Украина Православная Православіє в Україні Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ Свет для церквей


Код нашої кнопки