22 січня 2019 року, в день пам'яті Святителя і Чудотворця Филипа, Високопреосвященніший митрополит полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну лутіргію в Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі.

19 січня з  благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, в місті Зінькові у свято Хрещення Господнього після урочистого богослужіння в Христо-Різдвяному храмі, відбувся традиційний хресний   хід містом, від храму до річки Ташань відстанню майже в два кілометра.

У свій день народження, 18 січня 2019 року, у Навечір'я Богоявлення, віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив уставні богослужіння – Царські часи, Зображальні, Вечірню з Літургією святого отця нашого Василія Великого у Трьохсвятительському храмі семінарії. Його Преосвященству співслужили викладачі духовної школи у священному сані.

20 січня 2019 року, у Неділю 34-у після П'ятидесятниці, після Богоявлення, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвор'я м. Горішні Плавні.

19 січня 2019 року, у велике двунадесяте свято Хрещення Господнього, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип після завершення Божественної літургії в Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави звершив Велике освячення води.

19 січня 2019 року, у велике двунадесяте свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

18 січня 2019 року, напередодні великого двунадесятого свята Хрещення Господнього, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив всенічне бдіння у Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

17 січня 2019 року під головуванням Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа в Полтавському єпархіальному управлінні відбулися збори благочинних Полтавської єпархії та духовенства міста Полтави.

У святкові різдвяні дні для вихованців Духовно-просвітницького центру Свято-Миколаївського собору м. Горішні Плавні відбувся короткотривалий зимовий табір. Його організували директор центру протоієрей Георгій Коваленко та викладач Олександр Анатолійович Кудрич.

13 січня 2018 року вихованці дитячої недільної школи Свято-Троїцького та Миколаївського храмів смт. Диканьки привітали прихожан з Різдвяними святами спектаклем та колядками.

12 січня 2018 року вихованці дитячої недільної школи Свято-Троїцького та Миколаївського храмів смт. Диканьки та Диканський загін православних скаутів відвідали будинок престарілих в с. Великі Будища Диканського району.

В Свято-Михайлівському храмі с. Яреськи Шишацького району відбувся концерт різдвяних колядок.

15 січня 2019 року, у день пам'яті преподобного Серафима Саровського, Високопреосвященнійший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Серафимівському храмі м. Полтави.

14 січня 2019 року, у день свята Обрізання Господнього та пам'яті святителів Василія Великого і Афанасія (Вольховського), Полтавського чудотворця, Високопреосвященнійший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі, в якому спочивають святі мощі Угодника Божого.

13 січня 2019 року, з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, настоятель Всіхсвятського храму міста Гадяча протоієрей Стефан Кавчак та настоятель Свято-Успенського храму с. Лютенька протоієрей Василій Ліло звершили чин відспівування воїна ООС Володимира Крупського, який загинув на Сході України під час виконання бойового завдання 10 січня 2019 року.

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський Звернення Владики Филипа до відвідувачів сайту

Відеоблог

Рождественский концерт и благотворительная ярмарка "ЧУЖИХ ДЕТЕЙ НЕ БЫВАЕТ"
Енциклопедія православного храму №4 Макарієвський Собор
Открытие Горбаневского Богородицкого монастыря
Всі відеоматеріали
Будівництво Воскресенського кафедрального собору hram Триває будівництво Воскресенського кафедрального собору Української Православної Церкви в м. Полтава. Просимо ваших святих молитов і посильних пожертв. Р/р 26004054616894 у філії Полтавського регіонального управління Приватбанку МФО 331401, код 26304890. Щиро дякуємо всім відомим і невідомим благодійникам!

Зробити пожертву онлайн:

Православний календар

Полтавская Миссионерская Духовная Семинария Православие.Ru Украина Православная Православіє в Україні Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ Свет для церквей


Код нашої кнопки