14 жовтня 2018 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці та день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, вікарій Полтавської єпархії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію в храмі Покрову Пресвятої Богородиці Архієрейського подвор'я м. Горішні Плавні з нагоди престольного дня.

14 жовтня 2018 року, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, благочинний Великобагачанського округу протоієрей Василій Фазан звершив освячення козацького каменю та пам'ятної дошки письменнику і патріоту Петру Григоровичу Даньку у смт. Велика Багачка.

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа парафіяни полтавських храмів на чолі з настоятелем Всіхсвятського храму м. Полтави священиком Димитрієм Москаленком здійснили паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

14 жовтня 2018 року в день свята Покрови Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський звершив освячення новозбудованого храму і очолив служіння першої Божественної літургії в Покровському храмі с. Петрівка-Роменська Гадяцького району.

13 жовтня 2018 року, напередодні Неділі 20-ї після П’ятидесятниці та свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський,  звершив всенічне бдіння у Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави.

13 жовтня 2018 року відбулося відкриття новоствореного Богородичного Горбаневського жіночого монастиря. Святкову Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський в співслужінні духовенства Полтавської єпархії.

13 жовтня 2018 року Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, очолив служіння першої Божественної літургії у новоствореному Богородицькому Горбанівському жіночому монастирі м. Полтави.

12 жовтня 2018 року у міському територіальному центрі соціального обслуговування «Калина» відбувся святковий концерт «Козацтво – слава України», присвячений до Дня захисника України, за участю хорових колективів Полтавської місіонерської духовної семінарії.

12 жовтня 2018 року, у день пам’яті Собору Полтавських святих, в Трьохсвятительському храмі Полтавської місіонерської духовної семінарі було звершено урочисте архіерейське богослужіння з нагоди 5-річчя освячення храму. Божественну літургію очолив віце-ректор Духовної школи Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні викладачі у священному сані.

9 жовтня 2018 року, у  день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, очолив святкову Божественну літургію в Іоанна-Богословському храмі м. Миргорода.

8 жовтня  під головуванням Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, у Духовно-просвітницькому центру Полтавської єпархії відбулися збори міського духовенства Полтавської єпархії.

4 жовтня 2017 року в Київських духовних школах відбулось засідання Вченої ради, яке очолив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр. На засіданні відбувся захист дисертації декана богословсько-місіонерського факультету Полтавської місіонерської духовної семінарії протоієрея Олександра Носенка на здобуття наукового ступеня кандидата богослов'я.

7 жовтня 2018 року, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, вікарій  Полтавської єпархії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію у храмі блаженної Ксенії Петербурзької м. Горішні Плавні. Його Преосвященству співслужили викладачі семінарії протоієрей Анатолій Боярчук, протодиякон Яков Прутян та клірик храму диякон Владислав Носов.

7 жовтня 2018 року, у Неділю 19-ту по П'ятидесятниці, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну Літургію в Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

6 жовтня 2018 року, напередодні Неділі 19-ї по П'ятидесятниці, високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив всенічне бдіння в Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський Звернення Владики Филипа до відвідувачів сайту

Відеоблог

Пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира
ОСВЯЧЕННЯ ДЗВОНІВ ДЛЯ ХРАМУ
Пасхальний вечір духовної вокально-хорової музики
Всі відеоматеріали
Будівництво Воскресенського кафедрального собору hram Триває будівництво Воскресенського кафедрального собору Української Православної Церкви в м. Полтава. Просимо ваших святих молитов і посильних пожертв. Р/р 26004054616894 у філії Полтавського регіонального управління Приватбанку МФО 331401, код 26304890. Щиро дякуємо всім відомим і невідомим благодійникам!

Зробити пожертву онлайн:

Православний календар

Полтавская Миссионерская Духовная Семинария Православие.Ru Украина Православная Православіє в Україні Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ Свет для церквей


Код нашої кнопки