9 серпня, в день пам'яті святого великомучиника і цілителя Пантелеїмона, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт. Велика Багачка була звершена соборна Божественна літургія, яку очолив духівник Великобагачанського благочиння протоієрей Василій Гром.

З благословення Високопреосвященнышого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа вже другий рік настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Полтава протоієрей Михаїл Бабич та клірик Свято-Троїцького храму смт. Котельви протоієрей Роман Довганич організовують для дітей своїх воскресних шкіл православний літній наметовий табір. Цього року він відбувся 5-11 серпня.

6-7 серпня 2018 року з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, настоятель і парафіяни Свято-Покровського храму с. Старі Санжари, здійснили паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври, перлину Православ'я на Україні.

6 серпня 2018 року, у день пам'яті святих преподобномучеників Мгарських, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип за Божественною літургією у Спасо-Преображенському Мгарському монастирі рукоположив насельника обителі ієродиякона Діодора (Іваненка) у сан ієромонаха.

6 серпня 2018 року, у день пам'яті святих преподобномучеників Мгарських та 10-ту річницю їх прославлення у лику святих, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив служіння Божественної літургії у Спасо-Преображенському Мгарському чоловічому монастирі Полтавської єпархії.

5 серпня 2018 року, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, у день Почаївської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, звершив Божественну літургію у храмі на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії у м. Полтаві.

4 серпня 2018 року, напередодні Неділі 10-ї після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський,  очолив всенічне бдіння в Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

Всечесні отці, чесне монашество, дорогі брати і сестри!

Минає 1030 років із того часу, коли святий рівноапостольний князь Володимир прийняв хрещення сам і привів до Христа свій народ. Звідси, з берегів Дніпра, християнська віра поширилася у сусідні землі, внаслідок чого для всього східнослов’янського світу Київ став «другим Єрусалимом», а Дніпро — «другим Йорданом».

2 серпня 2018 року, у день пам'яті святого пророка Божого Ілії, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив служіння Божественної літургії у Віленському Свято-Духовому монастирі (Литва).

6 серпня, у день пам'яті преподобномучеників Мгарських та 10-ту річницю їх прославлення, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершить святкову Божественну літургію у Спасо-Преображенському Мгарському монастирі.

30 липня 2018 року в день пам'яті про останньому Богослужіння, вчинене ігуменом Іоанном Котляревським в 1961 році в Преображенському храмі поблизу с. Матвіївка Котелевського району, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, звершив Божественну літургію на місці зруйнованого Преображенського храму під відкритим небом.

29 липня 2018 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті отців шести Вселенських Соборів, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Мгарському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі.

28 липня 2018 року, в день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, та з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

У Хресному ході на честь 1030-річчя Хрещення Русі, що був звершений від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври, прийняло участь близько 250 тисяч православних з усіх куточків України.

27 липня 2018 року, з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі та напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці у Києві.

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський Звернення Владики Филипа до відвідувачів сайту

Відеоблог

Пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира
ОСВЯЧЕННЯ ДЗВОНІВ ДЛЯ ХРАМУ
Пасхальний вечір духовної вокально-хорової музики
Всі відеоматеріали
Будівництво Воскресенського кафедрального собору hram Триває будівництво Воскресенського кафедрального собору Української Православної Церкви в м. Полтава. Просимо ваших святих молитов і посильних пожертв. Р/р 26004054616894 у філії Полтавського регіонального управління Приватбанку МФО 331401, код 26304890. Щиро дякуємо всім відомим і невідомим благодійникам!

Зробити пожертву онлайн:

Православний календар

Полтавская Миссионерская Духовная Семинария Православие.Ru Украина Православная Православіє в Україні Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ Свет для церквей


Код нашої кнопки