По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Засідання «круглого столу» на тему: «Бездомність як соціальне явище»

07.02.2018 20:35, Полтава

06 лютого 2018 року в Територіальному центрі Шишацької селищної ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Бездомність як соціальне явище». З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у заході взяли участь клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці смт. Шишаки протоієрей Олександр Мних та настоятель Свято-Олексіївського храму с. Сагайдак священик Олександр Терещук.

Основною темою для обговорення було те, що допомога бездомним актуальна і необхідна. Переоцінити її значення неможливо. Адже всім нам потрібно зрозуміти, що є люди, які через життєві обставини опинилися на вулиці і хочуть повернутися до нормального життя. Але є й такі, хто не хоче соціальної адаптації і не прагне стати повноцінним членом суспільства і за них ми особливо відповідальні.

Завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру Юрій Бибик розповів про роботу з бездомними особами, було наведено приклади ситуацій по вирішенні допомоги осіб з бездомністю, котрі в подальшому покращили своє життєве становище. Потім соціальним робітником (комірником) Аліною Дерій піднімалося невідкладне питання по вирішенні проблеми, яка виникла в мешканця села Пелагеївка.

По завершенні засідання «круглого столу» було вирішено звернутися до начальника паспортного столу в письмовому вигляді з питанням по відновленню паспорта Дяченка В.М. Також прийняли рішення спільними зусиллями допомагати бездомним людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах у вирішенні життєво необхідних питаннях.

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728