По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Паломництво до Мгарської обителі

24.07.2017 17:17, Полтава

З благословення Високопреосвященнійшого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, в неділю 23 липня 2017 року, в день памяті преподобного Антонія Печерського, засновника Києво-Печерської Лаври, прихожани храму Святого пророка Ілії с. Попівка, Карлівського району, Полтавської області, разом з настоятелем ієреєм Богданом Довбака здійснили паломницьку поїздку до Мгарського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря.

Прибувши в монастир, паломники помолились на ранковому молебні, на якому був прочитаний Акафист до святителя Афанасія, патріарха Цареградського, Лубенського чудотворця.

Під час читання святих Часів, паломники приступили до Таїнства сповіді.

За Божественною літургією, ієрей Богдан співслужив архімандриту Ніканору та братії монастиря, а всі паломники причастились Святих Христових Таїн.

По закінченні служби був звершений монашеський чин о Панагії, після якого паломникам була запропонована трапеза.

Братією монастиря була організована екскурсія по обителі, яку продовжив ієрей Богдан на скиту, де поховані преподобномученики Мгарські.

Попрощавшись із святою обителлю, паломники вирушили додому, а по дорозі заїхали в друге Кафедральне місто Полтавської єпархії – в Славетний Козацький та Гоголівський Миргород, де відвідали Успенський собор.

Повернувшись додому паломники піднесли подячні молитви Всемилостивому Богу за можливісь підносити свої молитви у такій Великій Святині Полтавщини, надіючись на Його щедрість щоб відвідати ще деякі святі місця Рідного Полтавського краю.

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31