По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Конкурс дитячого малюнка та виробів декоративно-ужиткового мистецтва «ХРИСТОС ВОСКРЄСЄ!»

06.05.2016 16:32, Полтава

З благословення  Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського  був проведенний конкурс дитячого малюнка та виробів декоративно-ужиткового мистецтва «ХРИСТОС ВОСКРЄСЄ!». Організатори  конкурсу керівник єпархіального відділу благодійності та  соціального служіння Полтавської  єпархії  УПЦ протоієрей Андрій Сімон та керівник недільної школи храму Всіх Святих викладач кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В.Г. Короленка Олена Олегівна Перепелиця.
У конкурсі взяли участь вихованці недільних шкіл Полтави та Полтавської області,  учні загальноосвітніх закладів, шкіл-інтернатів, закладів позашкільної освіти, вихованці дошкільних та інших дитячих закладів.

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях у різних номінаціях: пасхальна об`ємно-просторова композиція, авторський розпис, аплікація, бісероплетіння, витинанка, вишивка, декупаж, квілінг, кераміка, ліплення, м`яка іграшка, малюнок, малярство на склі, писанка.
Відповідно до вікових категорій та номінацій перші міста отримали:
•    Ісакова Марія та Пилипенко Сергій вихованці недільної школи храму Святого Апостола Андрія Первозваного;
•    Софії Абраменко Микита, Алексашенко Анастасія, Алексашенко Катерина, Артем’єва  Лія, Бєлєнок Варвара, Бєлєнок Марія, Іванова Віра, Іванова Ганна, Кобринець Софія, Колесник Юлія, Колесник Яна, Комендант Микола, Самойленко Марія, Теницька Марія, Хоменко Павло, Штепа Катерина та Штепа Марія вихованці недільної школи храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх за  колективну роботу;
•    Мірошниченко Захар та Писаренко Анастасія вихованці недільної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці;
•    Васильченко Павел вихованець недільної школи храму на честь Горбанівської ікони Божої Матері;
•    Сєрікова Тамара, вихованка недільної школи Свято-Троїцького храму (Котельва);
•    Кучер Дар`я та Шкурпела Андрій вихованці недільної школи Свято-Троїцького храму (Опішня);
•    Окара Аліна вихованка державної спеціалізованої художньої школи-інтерната І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні»;
•    Дудко Назар та Кирилова Дарія ученики полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.



Друге місто отримали:
•    Яна вихованка недільної школи храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії;
•    Шефер Владислав Нагороджується вихованець недільної школи  храму Різдва Пресвятої Богородиці;
•    Самойленко Марія вихованка Свято-Тихонівський храм (с. Затурино);
•    Ноженко Ксенія вихованка недільної школи храма Різдва Пресвятої Богородиці (Велика Багачка);
•    Погребняк Наталія вихованка недільної школи Свято-Троїцького храму (Опішня);
•    Гурток народної ляльки при дитячій бібліотеці № 10: Бутенко Саша, Жук Аня, Закаблук Ліза, Іванова Тоня, Левенець  Даша, Чемеренкова Даша та керівник Наталія Іванова за колективну роботу;
•    Мороз Анна та Сенча Анастасія  учениці полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   №2;
•    Іващенко Валерій ученик полтавської гімназії №6;
•    Закаблук Іван ученик полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.

Третє місто отримали:
•    Кравченко Вікторія вихованка недільної школи при Кафедральному
•    Свято-Макаріївському соборі;
•    Придатченко Анастасія вихованка недільної школи Свято-Вознесенського храму;
•    За колективну роботу вихованці недільної школи храму Всіх Святих Бровченко Владислав, Бровченко Ілля, Загорулько Марія, Маслачков Олег, Міщерякова Дар`я, Нагорний Ілля,  Нагорний Антон, Рожнятовська Наталія та викладач Перепелиця О.О.;
•    Стойка Анжела вихованка храму Різдва Пресвятої Богородиці (Велика Багачка);
•    Безрукова Софія, Гаврилко Богдана, Коросташова Олександра, Марченко Анна та Цап Анатолій вихованці недільної школи Свято-Троїцького храму (Котельва);
•    Журавель Марина та Коломієць Софія учениці полтавської гімназії №6;
•    Антонова Ангеліна учениця полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24;
•    За колективну роботу учні 2-6 класів та викладачі Распономарьова Л.Б. та Котляревська Л.Г. Мар'ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.
За старанність наймолодші учасники отримали подяку:
•    Бєлєнок Варвара вихованка храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії;
•    Ігнатенко Олександр та Рожнятовська Поліна вихованці храму Всіх Святих;
•    Сметанін Єгор вихованець храму Різдва Пресвятої Богородиці (Велика Багачка);
•    Довганич Тимофій та Петренко Ганна вихованці недільної школи Свято-Троїцького храму (Котельва);
•    Савченко Настя учениця Полтавської гімназія   №6;
•    вихованці старшої  Б групи «Ромашка» Опішнянського ДНЗ ясла-садок 

Андріївська церква м. Полтава

 

 

Бібліотека №10

 

Віри,Надії,Любові та матері їх Софії м. Полтава

 

Вознесенська церква м.Полтава

 

храм Всіх Святих м.Полтава

 

храм Горбанівської ікони Божої Матері

 

ЗОШ №2

 

 

 

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031