По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

І знову дорогами до Полтавських святинь

23.10.2017 15:58, Полтава

З благословення Високопреосвященнійшого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського 21 жовтня 2017 року прихожани храмів Святого великомученика і цілителя Пантелеймона м. Карлівка та  Святого пророка Іллі с. Попівка Карлівського району разом зі священиками Богданом Довбакою та Олександром Мовчаном здійснили паломницьку поїздку до Козельщанського Різдва Пресвятої Богородиці жіночого монастиря, а також до м. Горішні Плавні.

В  Козельщанському монастирі паломники молились на ранковому молебні, на якому сестрами монастиря був прочитаний на розспів  Акафіст до Козельщанської чудотворної ікони Богоматері.

За Божественною літургією священики Богдан та Олександр співслужили священнослужителям  монастиря, а паломники причастились Святих Христових Таїн.

По закінченні служби паломникам була запропонована трапеза. З благословення матушки- ігумені була організована екскурсія по обителі. Вклонившись Богоматері перед великою святинею Полтавського краю — Козельщанським чудотворним образом, паломники вирушили до міста Горішні Плавні.

В Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії (духовна школа в якій навчалися ієрей Богдан та ієрей Олександр), з благословення віце-ректора семінарії Преосвященнійшого єпископа Веніаміна, паломникам була проведена екскурсія студентом IV курсу богословського відділення Володимиром Сахно в Храмі преподобного Нестора Літописця, а також були показані іконописні, богословські та регентські класи й бібліотека. В трапезній семінарії для паломників був приготовлений семінарський обід. 

Також паломники відвідали Свято-Миколаївський собор, де протоієреєм Георгієм Коваленко була проведена екскурсія по Архієрейському подвір’ю. Присутні побачили крім величного храму ще й баптистерій (хрестильну) та  класи Духовно-Просвітницького Центру для дорослих та дітей, який діє при соборі. 

В Трьохсвятительському храмі семінарії паломниками були піднесли подячні молитви Всемилостивому Богу  за вечірнім богослужінням, на якому ієрей Богдан та ієрей Олександр співслужили викладачам семінарії — протоієреям Павлу Рудь і Миколаю Попльонтаному та протодиякону Якову Прутяну.

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031