По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть

27.10.2017 10:50, Полтава

Дві радості є в людини: одна — коли вона приймає, й інша — коли дає. Радість, яку зазнають віддаючи, незрівняна з тою, котру відчувають, щось приймаючи. Той, хто щось бере, приймає радість людську. Той, хто дає, приймає божественну радість. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. Ніхто не знає, коли в його будинок постукає випробування. 

Православна Церква —це велика сім’я, і у ній  важлива кожна особистість, і якщо хтось страждає, то усі сили направляються на допомогу тому, хто цього потребує найбільше. Так нещодавно сталося і в нашому храмі.  Одна із наймолодших учениць недільної школи Плахотя Варвара Олегівна, якій виповнилось 3 роки та її сім’я потрапили у життєве випробування. Їй поставили серйозний діагноз: коартація низхідної аорти, стеноз черевного стовбура аорти. Розпочалася боротьба з хворобою, яка тривала майже рік.

Громада Різдво-Богородичної церкви селища Великої Багачки та усі не байдужі збирали матеріальну допомогу для Варвара, яка проходила десятки обстежень та аналізів. Заступниця наша Пресвята Богородиця допомогла цій маленькій дівчинці витримати всі випробування. У храмі постійно підносилися молитви до Всемилостивого Бога за Варвару.

11 жовтня  2017 року  кардіохірург, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії ім. П. Л. Шупика, заслужений лікар України, член Європейської асоціації хірургії вроджених вад серця Ємець Ілля Миколайович зробив операцію на серці, яка тривала більше шести годин. Так як медичні працівники вперше зіткнулися з таким діагнозом, то ніхто не давав гарантії, що все скінчиться благополучно. Були надії лише на Бога. 

Чуючи наші молитви, Бог відповів. Зараз  Варвара проходить реабілітацію і радіє життю. Зустрічали маленьку героїню мешканці селища і близькі люди. Зустріч відбулася у капличці на честь Святого великомученика та цілителя Пантелеймона. 

Багато радісних очей і сліз від щастя огортали Варюшу. В подарунок вона отримала солодощі та квіти від дітей недільної школи. Але найбільшим подарунком було те, що вона може сповна насолоджуватися життям і радіти дитинству. 

Тому ми завжди повинні пам’ятати, що ми всі — велика сім’я, і зобов’язані завжди допомагати один одному, щоб у цьому житті було більше радості та дитячих посмішок.

Священик Віталій Фазан

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031