По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Святковий концерт з нагоди Актового дня ПМДС

13.02.2016 22:30, Полтава

За складеною традицією святкування Актового дня завершилося святковим концертом, на який завітали міській голова Д. Г. Биков, керівник відділу у справах сім'ї Дніпропетровської єпархії протоієрей Андрій Пінчук, викладачі, випускники студенти та всі бажаючі.

Відкрили концерт тропарем свят. Миколаю Японському, після якого у виконанні квартету прозвучали романси: «Легенда», «Белеет парус одинокий» та «Колокольчики мои, цветики степные», концертмейстер Т. В. Манухіна. Далі пролунала пісня «Выйду ночью в поле с конем», в сучасній музичній молодіжні обробці – у стилі бітбоксу, яку виконав чоловічій ансамбль під керівництвом Ігнатія Крилова.

Наступним номером у програмі концерту, студентка регентського відділення Єлизавета Єрохіна, виконала Джазовий етюд. Далі до уваги присутніх був запропонований романс «Улица, улица» на вірші В. Сиротина, музика О. Дюбюка, у виконанні студента 1-го курсу Олександра Чернюка. Пісню з репертуару гурту «Сонячні барди» подарували студентки іконописного відділення. Далі авторську пісню «Люблю» виконала А. Л. Чухацька. Дует скрипки та фортепіано пролунав у виконанні Анжеліки Перевозної і Ульяни Карпенко.

Студентський театр «Камертон» під керівництвом ієрея Павла Рудя, представив виставу «Тінь» за п’єсою драматурга Є. Шварца. П'єса "Тінь" – це історія про вченого, який приїхав відпочивати у теплу країну і потрапив у місто, населене казковими персонажами. І про те, як тінь вченого покинула свого господаря і зажила самостійним життям. В основі сюжету – геніальна здогадка про паразитичну природу зла. Тінь зобов'язана берегти джерело світла, бо воно – джерело її існування.

Після завершення концерту Владика Веніамін та гості свята подякували організаторам та учасникам за продемонстровану творчість. Оскільки концерт мав не тільки розважальний, але й культурно-просвітницький характер, відвідувачі звернули увагу на всебічний та високий рівень освіти студентів.

Після слів подяки міській голова Д. Г. Биков вручив першу стипендії на ім'я святителя Димитрія Ростовського найкращому студенту ПМДС. Стипендіатом став Садовников Дмитро, студент 4-го курсу богословсько-місіонерського відділення.

На завершення святкування Актового дня були проголошені уставні многоліття.


Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29