По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Презентація нового видання братів Щербаківських «Українське мистецтво» у Духовно-просвітницькому центрі Полтавської Єпархії УПЦ (ВІДЕО)

26.01.2016 15:59, Полтава

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, у Духовно-просвітницькому центрі Полтавської єпархії УПЦ . 26 січня відбулася презентація нового видання братів Вадима та Данила Щербаківських « Українське мистецтво».

ВІДЕОСЮЖЕТ:

Уже декілька років харківський книговидавець Олександр Савчук разом з науковцями Харкова, Полтави, Києва розшукує по архівах напівзабуті або загублені твори українських археологів, етнографів, мистецтвознавців кінця 19-го - початку першої половини 20 го ст.

І за допомогою новітніх технологій книгодрукування оприлюднює безцінну спадщину наукової думки.

Чимало імен, сюжетів і об'єктів дослідження, представлених у виданні під назвою «Українське мистецтво», торкаються маловідомих сторінок церковного зодчества і мистецтва Полтавщини.

Місцезнаходженням деяких раритетів виявилася Полтава. Тут у співдружності з працівниками краєзнавчого музею та обласної бібліотеки вдалося розшукати гарні екземпляри фотографій, зроблених дослідниками ще на початку 20-го ст.

Зорзуміло, сучасне використання цих безцінних матеріалів доповнило й урізноманітнило загальну картину духовних і художніх досігнень нашого народу.

Потужний краєзнавчий рух на Полтавщині почався ще у 19-му ст. і триває нині.

Книговидавець Олександр Савчук налаштований на подальшу дослідницьку роботу і оприлюднення результатів у нових виданнях з теми.

На завершення презентації Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип подякував книговидавцю Олександру Савчуку та учасникам презентації за увагу і цікавість до теми і закликав Боже благословення для тих , хто продовжує відкривати для всіх невідомі значущі сторінки минулого українського народу.

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031