По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Неділя після Різдва Христового

10.01.2016 22:23, Полтава

У неділю після Різдва Господа нашого Ісуса Христа та вшанування Святою Церквою пам’ять святих праведних Іосифа Обручника, Давида царя та Якова, брата Господнього за плоттю, віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив богослужіння у Трьохсвятительському храмі Полтавської місіонерської духовної семінарії.

10 січня, у Неділю 32-гу після П’ятидесятниці, у Трьохсвятительському храмі Полтавської місіонерської духовної семінарії звершено архієрейське богослужіння. Його очолив віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні завідуючого канцелярією семінарії протоієрея Миколая Попльонтаного та викладачів Духовної школи у священному сані.

По відпусту Преосвященніший Владика звернувся до присутніх з повчальним словом: «Сьогодні, в день пам'яті рідних по плоті Господа, пригадується ще одна подія, співзвучна прочитаному Євангелію. На початку першого століття постраждало 14 000 дітей, а на початку третього століття – 20 000 нікомідійських християн! Уявляєте собі це число? Це половина населення нашого з вами міста. І ці люди, нікомідійські християни, серед яких були генерали й офіцери, придворні чиновники, науковці, селяни, ремісники, просто раби, майже як один, погодилися в одному – бути Христовими! Вони побажали стати Його рідними. Ми згадуємо Іосифа Обручника, царя Давида, брата Господнього Якова..., але ж рідних по плоті у Христа було в тисячу разів більше?! Де вони?! Ось так, з одного боку, «рідні», що побажали заради земного світу забути про спорідненість з Ісусом з Назарету, з іншого іноплемінники, що побажали увійти в Його сім'ю. Це наше з вами свято, християнське свято нашої спільної вселенської сім'ї! Тож давайте не забувати чиї ми тепер родичі і намагатися чинити гідно наших небесних братів і сестер, нашого Отця!»

Напередодні, ввечері, Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив всенічне бдіння у тому ж храмі.Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031