По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Відеоблог

Пасхальне вітання Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський у своєму відеозверненні привітав віруючих зі святом Світлого Христового Воскресіння.

Матері українських військовополонених звернулися до Предстоятеля УПЦ з проханням допомогти повернути їхніх синів додому

Блаженніший Митрополит Онуфрій підтримав матерів у їхньому горі і запевнив, що Церква робить усе можливе для звільнення їхніх дітей з полону.

Інтерв'ю для Болгарськго національнго телебачення

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський дав інтерв'ю для телепередачі «Віра і суспільство з Горан Благоєв» на Болгарскгом національнгом телеканалі

20-річчя ПМДС

12 лютого 2017 року, в день пам'яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, небесних покровителів Полтавської місіонерської духовної семінарії, у Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні було звершено урочисте архієрейське богослужіння з нагоди 20-річного ювілею відродження Полтавської Духовної школи та 280-річчя від заснування.

Різдвяний концерт

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у кіноконцертному палаці дозвілля «Листопад» міста Полтави 15 січня відбувся благодійний Різдвяний вечір православної духовної та вокально-хорової музики.

Архієрейська Ялинка

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, 10 січня у Полтавському Міському Будинку Культури була організована і проведена Архієрейська Ялинка за участю дитячих хорів церков міста Полтави.

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ 2017 року

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Високопреосвященнішого Филипа,митрополита Полтавського і Миргородського,духовенству, чернецтву і всім вірним чадам Полтавської єпархії Української Православної Церкви

СВЯТО МИКОЛАЯ У СЕЛІ МГАР

У Хрестовоздвиженському храмі села Мгар молодь села разом з батьками та з насельником Мгарського Спасо-Преображенського монастиря о. Вікентієм провели зустріч молитвоного спілкування.

Вектори духовності № 186 грудень 2016

Духовно-просветительская программа «Векторы духовности». ОГТРК "Лтава". Автор и ведущая - Людмила Нестуля, ведущий -священник Стефан Водяник