По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Відеоблог

Різдвяне привітання Високопреосвященнішого Митрополита Филипа

Благодійний ярмарок "ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ"

24 грудня 2017 року, з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею відбулися концерт вокально-хорового колективу "Покров" (керівник - Тетяна Дубова) та Благодійна ярмарка на підтримку онкохворих дітей "Чужих дітей не буває".

Митрополит Филип взяв участь в урочистому річному акті Одеської духовної семінарії

13 грудня 2017 року, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, очолив урочисті збори з нагоди дня пам'яті святого апостола Андрія Первозванного - небесного покровителя Одеської духовної семінарії. Співом «Царю Небесний» викладачі та учні зустріли сонм архіпастирів на чолі з митрополитом Агафангелом.

День пам'яті святого апостола Андрія Первозванного

13 грудня 2017 року, в день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного - небесного покровителя Одеської духовної семінарії, Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел звершив святкову Божественну літургію в соборі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря у співслужінні Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Високопреосвященнішого архієпископа Балтського і Ананьївського Олексія, Високопреосвященнішого архіепископа Ірпінського Климента, Преосвященного єпископа Шумського Серафима, Преосвященного єпископа Овідіопольського Аркадія, Преосвященного єпископа Южненського Діодора, Преосвященного єпископа Арцизького Віктора, Преосвященного єпископа Болградського Сергія, ректора Одеської духовної семінарії архімандрита Серафима з навчаючими та учнями в священному сані, настоятеля Свято-Нікольського Ізмаїльського чоловічого монастиря архімандрита Аліпія, міського духовенства, гостей і братії обителі в священному сані.

Всенічне бдіння напередодні дня пам'яті св. ап. Андрія Первозванного

12 грудня 2017 року, напередодні дня пам'яті святого апостола Андрія Первозванного, Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел звершив всенічне бдіння у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі у співслужінні Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Високопреосвященнішого архієпископа Балтського і Ананьївського Олексія, Високопреосвященнішого архієпископа Ірпінського Климента, Преосвященного єпископа Шумського Серафима, Преосвященного єпископа Овідіопольського Аркадія , Преосвященного єпископа Южненського Діодора, Преосвященного єпископа Арцизького Віктора, Преосвященного єпископа Болградського Сергія, ректора Одеської духовної семінарії архімандрита Серафима, настоятеля Свято-Нікольського Ізмаїльського чоловічого монастиря архімандрита Аліпія, міського духовенства, гостей і братії обителі в священному сані.

20-річчя освячення Михайлівського храму в с. Яреськи Шишацького району

10. 12. 2017. Божественна Літургія в Михайлівському храмі с. Яреськи Шишацького району Полтавської області з нагоди 20-річчя з дня освячення

28. 11. 2017. Пам'ять прп. Паїсія Величковського

Освячення храму в с. Михайлики

21 вересня 2017 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Филип митрополит Полтавський і Миргородський звершив освящення храму та очолив першу Божественну літургію у новозбудованному храмі на честь праведного Семіона Богоприїмця у с. Михайлики Шишацького благочиння.

Візит Митрополита Ловчанського Гавриїла

27 серпня 2017 року, в Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський у співслужінні Високопреосвященнішого Гавриїла Митрополита Ловчанского (Болгарська Православна Церков) очолив Божественну літургію у жіночому Хрестовоздвиженському жіночому монастирі міста Полтави.